Z natury jestem niepoprawną romantyczką. Kocham wszystko co piękne, dziwne i zakręcone.
Moją wielką pasją jest ogród. Tu pracuję
w każdej wolnej chwili, tu odpoczywam i tu robię setki zdjęć aby zachować ulotne piękno roślin. Niedawno odkryłam cardmaking. Spróbowałam....i poniosło mnie.
Po co mi ten blog? Szukam pokrewnych dusz....
Kontakt do mnie: ewajurewicz106@gmail.com
Znajdujące się na tym blogu zdjęcia i projekty są mojego autorstwa. Jeśli chcesz z nich skorzystać, zapytaj proszę.

Co prawda, nie odkryłam jeszcze cardmakingu, ale też pasjonuje mnie ogród. Miło mieć pokrewne dusze i do tego w podobnym wieku...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Witaj Kafko! Mnie również miło poznać kolejną pokrewną duszę i miłośniczkę ogrodu! Gdzie można Cię znaleźć?
UsuńPozdrawiam Cię bardzo ciepło.
Czy wszystkie kobitki w wieku 50+ zakochują się w ogrodach?? A może dopiero teraz umiemy dostrzec ulotne piekno?? Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńWiesz Haniu, ja zakochana byłam dużo wcześniej. Mieliśmy dawniej ogródek działkowy. Tylko czasu było mało. A teraz - dzieci mają swoje życie a my oddajemy się swojej pasji. Ale masz rację, teraz zupełnie inaczej patrzę na ogród i dostrzegam to, czego dawniej nie widziałam.
UsuńCieplutko pozdrawiam.
Świetne fotografie, super wpis,bardzo fajny blog.
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam.